Zakupy controlowane, czyli przewodnik po kolekcjach

Katarzna Czetowicz/ 26 marca, 2018/ Bez kategorii

Wstępnie, krótko

Nie ma to jak zapowiedzieć bloga i po pół roku wrzucić pierwszy wpis. Był pomysł, ale życie miało inne plany. Nie ma totamto – czas wreszcie postukać w klawiaturę, jak za starych, dobrych czasów (było się 4 lata dziennikarką w lokalnej gazecie). Koniec wstępów, czas na konkrety.

Po co to komu?

Pole dance to nie byle błahostka. Zwłaszcza dla początkujących. Bo trzeba się rozebrać (o zgrozo!) prawie do naga, przy ludziach (!), i robić te niepojęce cuda na rurce (!!!).  O ile sam trening to nie nasza broszka, o tyle ciuch już jak najbardziej. A że wybór duży, to już sama wiesz, bo na pewno przeglądasz regularnie wszystkie branżowe strony i profile. U nas też dostatek, stąd pomysł na mały przewodnik po dostępnych kolekcjach, abyś łatwiej i szybciej znalazła to, czego potrzebujesz. Zapraszam!

Od pupy strony

Na początek na tapetę szorty. Niby prosta sprawa, ale ile pup – tyle potrzeb. Uporządkuje je prosty podział.

Zacznę od wysokości stanu.

  1. Biodrówki: bardzo niski stan, czyli spodenki odsłaniające brzuch – ADORE, MIRACLE hips, SPORTY.
  2. Normal waist: spodenki o regularnym lub lekko podwyższonym stanie: TOTAL BASIC, PROVOKE, ENERGY, BLOSSOM.
  3. High waist: wysoki stan, spodenki zasłaniające brzuch do pępka – BASIC high, BE.OTHERWISE, BLOSSOM high, CLASSY,    MIRACLE highSPORTY high, SOFT, ULTRA, MIKO.

Druga ważna rzecz przy wyborze spodenek to to, jak bardzo eksponują pośladki.

  1. Szorty zabudowane, zasłaniające pośladki – BE.OTHERWISE, BLOSSOM high, CLASSY, SPORTY high.
  2. Umiarkowanie wycięte figi, delikatnie odsłaniające pośladki – TOTAL BASIC, BLOSSOM, ENERGY.
  3. Brazylliany z marszczeniem, bardzo mocno odsłaniające pośladki – ULTRA, SPORTY, PROVOKE, MIRACLE hips, MIRACLE high, BASIC high, ADORE, MIKO.

Wyjątek, który nie mieści się w powyższym podziale to spodenki SOFT, które posiadają marszczenie, jednak mimo tego znacznie zakrywają pośladki.

Top idealny, czyli jaki?

Tutaj sprawa ma się nieco trudniej, zwłaszcza dla dziewczyn o pełniejszych biustach. Nie jesteśmy specjalistami od brafittingu, niemniej tak samo dbamy o Wasz komfort i kobiecy wygląd. Same najlepiej znacie swoje ciało i wiecie w czym jest Wam najwygodniej, dlatego podział w przypadku topów będzie w oparciu o wielkość biustu.

  1. Małe i średnie biusty – TOTAL BASIC, BLOSSOM, CLASSY, ENERGY, MIRACLE, PROVOKE, SPORTY, ULTRA, MIKO.
  2. Średnie biusty – TOTAL BASIC, BLOSSOM, CLASSY, ENERGY, MIRACLE, SPORTY, ULTRA, MIKO, PROVOKE, SOFT.
  3. Średnie i duże biusty – TOTAL BASIC, BLOSSOM, MIRACLE, SPORTY, SOFT.
  4. Duże biusty – MIRACLE, SPORTY, SOFT, BE.OTHERWISE.

Topy dedykowane dużym biustom mają szerszą, tym samym mocniejszą gumę oraz są odpowiednio mocno zabudowane. Wszystkie topy posiadają wyjmowane piankowe wkładki (starsze kolekcje mają wkładki wszyte na stałe, od czego odstępujemy w miarę wyczerpywania się zapasów).

Nie jest to podział kategoryczny, a jedynie orientacyjny. Pamiętajcie, że w razie jakichkolwiek wątpliwości możecie do nas napisać. Odpowiadamy na wszystkie Wasze pytania z przyjemnością.

A na stretching legginsy

Mamy już ich w swoim dorobku kilka modeli. Nadają się zarówno na zajęcia stretchingu, na rozgrzewkę lub pole choreo, a także na treningi wzmacniające.

Modele ENERGYFALLIN’ oraz MIRACLE, to klasyczne kroje o regularnym stanie z długą nogawką zakończoną mankietem. CLASSY wykończone są aksamitną gumą, mają lekko podwyższony stan oraz nogawkę 7/8.

W wiosennej kolekcji znajdziecie kwieciste legginsy BLOSSOM, z długą nogawką oraz wysokim stanem. W tym sezonie wprowadziliśmy również półdługie modelujące legginsy ULTRA. W pasie posiadają one szeroki pas, który wyszczupla talię, a specjalny krój podkreśla i optycznie podnosi pośladki.

Miksuj, szalej

Mam nadzieję, że przewodnik się przyda i łatwiej znajdziecie idealne treningowe ciuchy. Nasze kolekcje tworzymy tak, abyście mogły miksować topy i szorty w ulubione zestawy. Lubicie wzory i kolory? Proszę bardzo. Wolicie klasyczną czerń? Nie ma sprawy.

A jeśli chcecie zobaczyć nasze kolekcje w akcji, to zaglądajcie na Instagrama, gdzie pod hasztagiem #wearcontrol oraz #controlworkoutwear znajdziecie fotki cudownych dziewczyn w naszych ciuszkach. 

Share this Post