O NAS

Polska marka odzieży sportowej. Handmade.

Co nasz wyróżnia? Autorskie kolekcje, oryginalne kroje oraz indywidualne podejście do klienta. Mamy własną pracownię, dzięki czemu możemy realizować zamówienia specjalne w krótkim terminie.

Szyjemy wyłącznie z materiałów od polskich producentów. Są to funkcyjne, sportowe dzianiny najwyższej jakości stosowane przez wiodące polskie i światowe marki.

W regularnej ofercie mamy obecnie odzież sportową dla kobiet, a także kolekcję pole kids. Szyjemy również akcesoria sportowe takie jak torby oraz saszetki.

Szyjemy także kolekcje dla Iron Pole Dance – ironpoledance.pl.

Control – workout wear jest sklepem internetowym, nie prowadzimy sklepu stacjonarnego.

Mam na imię Kasia. Mieszkam w małej, malowniczej wsi pod Zieloną Góra, wraz z mężem, nastoletnią córką i kilkumiesięcznym synkiem. Mam dwa psy i cztery koty.

Kilka lat temu zaczęłam trenować pole dance. Z pasji do tego niesamowitego sportu oraz do szycia narodziła się moja marka. Już od czterech lat z ogromną przyjemnością projektuję i szyję stroje do pole dance. 

Moje kolekcje powstają w zaciszu przydomowej pracowni – wyremontowanej stodole. Wszystkie stroje są mojego autorstwa, wykonane z najlepszej jakości materiałów.

Zapraszam Cię do obejrzenia moich produktów.